2 PÓŁFINAŁ KLW

Już w ta niedziele poznamy finalistów kolejnej edycji Kołbielskiej Ligi Wiosek.Najbliżej zagrania w nim są drużyny Lubic i Sokoła Kołbiel.Obie ekipy pokonały swoich rywali w pierwszym półfinale.Czy właśnie taki będzie układ finałowy ? Lubice & Sokół ? czy ktoś tak obstawiał ? A może jednak Sępochów podniesie się po dotkliwej porażce z pierwszego spotkania z Lubicami i postara się jeszcze powalczyć o finał.Sprawa jest bardzo trudna bo przegrywając aż 2-7 dali rywalowi bardzo duży zapas bramek na rewanż którego tak doświadczona drużyna jak Lubice nie powinna roztrwonić . Łatwiejsze zadanie teoretycznie przynajmniej ma Radachówka , która w rewanżu podejmować będzie u siebie Sokół  . Świder dał sobie strzelić w pierwszym spotkaniu 5 bramek sami strzelając 2 i w tym meczu może się jeszcze dużo wydarzyć .Zapraszamy więc do kibicowania a już 17 sierpnia na wielki finał KLW !!!!! Kto w nim zagra ?