KOŁBIELSKA LIGA WIOSEK

Już w ten weekend rusza Kołbielska Liga Wiosek. Społeczno - sportowa inicjatywa w której uczestniczą amatorskie zespoły z gminy Kołbiel.

Do rozgrywek zgłosiło się sześć zespołów. CF Lubice, druzyna chyba wszystkim doskonale znana majaca w swoich szeregach same sławy.Goły, Chlor, Kwiatek.To tylko namiastka a kadra w Lubicach jest szeroka bo liczy 31 kopaczy.Radachówka. Team z nad świdra.Druzyna która w swoich szeregach ma gwiazdy Fenixa, na pewno jest stawiana jako potencjalny zwycięzca tegorocznej edycji KLW u regionalnych bukmacherów. Ekipa o dźwięcznie brzmiącej nazwie THE NATURAT,miejmy nadzieje że bedą grac tylko i wyłącznie bez dopingu , mimo skojarzeń co niektórych z nazwa :).Zryw Kąty. Mała zbieraninka młodzieży(tak jak wszedzie zresztą ) do Kątów dołączyli kopacze z Sufczyna.Calkiem niezli kopacze chciałbym zauwazyć .W tym miejscu moja skromna uwaga.Wielka szkoda że Sufczyn nie wystawił swojej reprezentacji.W koncu to spora wioska.Sępochów. Kolejna ekipa z nad świdra.Ograni chłopcy biegajacy po okolicznych boiskach od dawna.Głownie młodziez miejscowa choc mozna znależć kilka nazwisk spoza wioski.Jestesmy bardzo ciekawi ich udziału w tegorocznej edycji KLW.   Pod nazwą Sokół Kołbiel wystąpią piłkarze Canarinhos oraz Królewskich.Obie te drużyny graja w CLSP .Sokół Kołbiel. Tak nazwa kojarzy się tylko z jednym klubem.I właśnie głównie byli zawodnicy tego klubu postanowili przypomniec sobie jak sie gra w piłkę.W tym roku Kołbielska Liga Wiosek zapowiada sie bardzo ciekawie.Zapraszamy kibiców , mieszkanców wiosek do trzymania kciuków i głosnego acz kulturalnego dopingu swoich zawodników.

Rozgrywki te to  przede wszystkim dobra zabawa i fajnie spedzony czas  z piłka .                                                       Liga  rozpocznie się 15 czerwca br., będzie trwała przez całe wakacje i zakończy się 17 sierpnia br. na boisku w Lubicach, gdzie przewidywany jest finał ligi KLW.                                                                                                             Liga została podzielona na dwie grupy

Grupa A                                                                       Grupa B

Sokół Kołbiel                                                           Radachówka

The Naturat Crzaszczówka                                       Sępochovia Sępochów