WYNIKI 3 KOLEJKI

CF LUBICE & SOKÓŁ KOŁBIEL

W niedzielne popołudnie ekipa z Lubic podejmowała Sokół Kołbiel.Obie drużyny w bardzo bojowych nastawieniach i obie bardzo chciały wygrać ten mecz.Niespodziewanie po ładnej akcji i bramce Pawła Budyty na prowadzenie wyszli goście.Troszkę zdezorientowało to gospodarzy i w krótkim czasie dali sobie wbici kolejną 2 bramkę .Do przerwy widzieliśmy jeszcze dwa trafienia .Po jednym dla każdej z drużyn i na przerwę piłkarze schodzili przy stanie 1-3 .Druga połowa to pogoń Lubic. Pogoń która może i by sie udała, gdyby nie bramkarz Sokoła. Większość akcji kończyła się albo właśnie na nim , albo piłka przelatywała wysoko nad jego poprzeczka.Piłkarze Lubic robili co mogli dwoili się i troili aż w końcu po błędzie obrony Sokoła strzelają bramkę kontaktową na 2-3.I mylił by się każdy z kibiców że teraz to gospodarze zdemolują Sokół i urządzą sobie festiwal strzelecki jaki pokazali w meczu z Chrząszczówka.Nic bardziej mylnego.  Pięknym strzałem z woleja Paweł Budyta po dośrodkowaniu Konrada Kurka  podwyższa wynik na 2-4 a chwile później wspomniany Kuras dobija rywala i mamy 2-5.Gospodarze zdążyli jeszcze zadać jeden cios i sędzia kończy mecz przy stanie 3-5 .Widowisko mogło się podobać .Sporo ładnych akcje , ładne gole. Sokół przed faza rewanżowa zajmuje 1 miejsce w swojej grupie z dorobkiem 6 pkt.Lubice drugie miejsce 3pt i z 0 dorobkiem pozostaje Chrząszczówka

ZRYW KĄTY& ŚWIDER RADACHÓWKA

Świder wygrał swój pierwszy mecz w sezonie.
W niedzielne popołudnie przyszło nam się mierzyć z drużyną Zrywu Kąty. Mecz cały czas stał na bardzo wysokim poziomie, nie brakowało walki i ochoty do gry. Ostatecznie udało nam się wygrać 2:1 po dwóch trafieniach Krystiana Urbaniaka. Każdy z naszych zawodników zostawił serce na boisku i walczył do ostatniego gwiazdka sędziego. Nasza obrona tego dnia była niemal nie do przejścia no i w ataku nasza gra była całkiem niezła.
Dziękujemy za przybycie kibiców i już zapraszamy na kolejny mecz za tydzień - do Sępochowa